new-slideshow-21 new-slideshow-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W dniach 25.08.2020r. i 26.08.2020r. zostało przeprowadzone szkolenie z firmą SALUS z programatorów temperatury przewodowych i bezprzewodowych.

       Spotkanie miało charakter praktyczny, ponieważ uczestnicy pod okiem prowadzących sami musieli zaprogramować urządzenia.

       Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty, które pozwalają na przedłużenie warunków gwarancji z 5 lat do 7 lat przez certyfikowanego instalatora.

 
 
 
 

3-6.09.2018r. Szkolenie z RICOM ENERGY


W dniach 3-6 września pracownicy firmy Romex oraz zaprzyjaźnieni instalatorzy wyruszyli na szkolenie firmy do Czech. Szkolenie było bardzo ciekawe, zwiedziliśmy fabrykę Ricom Energy- producenta systemów kominowych z tworzyw sztucznych, oraz muzeum militariów właściciela firmy Ricom.

 
 
 
 

25.08.2018r SPOTKANIE SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNE.

W dniu 25 sierpnia 2018 roku odbyło się coroczne spotkanie szkoleniowo-integracyjne na które zaproszeni zostali zarówno pracownicy firmy ROMEX jak również zaprzyjaźnieni instalatorzy  z rodzinami. Spotkanie rozpoczęliśmy szkoleniem poprowadzonym przez przedstawicieli firm FERRO, GEBO, MAGNAPLAST, TWEETOP, RICOM ENERGY, VIESSMANN, KOSPEL.Każdy mógł spróbować pyszności z grilla, żurku, ciast. Ogromnym powodzeniem cieszył się wiejski stół. Nie obyło się bez niespodzianek. W tym roku sprawili ją nam reprezentanci Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk. Następnie rozpoczęła się część integracyjna z konkursami i licznymi nagrodami.

 
 
 
 
 
 
 
 

5-6.07.2018r. Szkolenie wyjazdowe do Firmy MAGNAPLAST Sieniawa Żarska


W dniach 5-6 lipiec 2018 roku kilkoro pracowników i instalatorów wyruszyło do Fabryki firmy Magnaplast do Sieniawy Żarskiej. Zwiedzaliśmy fabrykę co wzbogaciło naszych uczestników o dodatkową wiedzę. Zostaliśmy zaskoczeni dodatkową rozrywką w postaci zwiedzania Plastynarium w Guben. Tutaj również uczestnicy bardzo wzbogacili swoją wiedzę :)

 
 
 
 

17.06.2018r. Spływ Kajakowy i Szkolenie z firmą GRAF


Dnia 17 czerwca 2018r. razem z Firmą Graf-producentem m.in. przydomowych oczyszczalni ścieków zorganizowaliśmy spływ kajakowy oraz szkolenie zakończone ogniskiem. W spotkaniu brali udział pracownicy firmy oraz instalatorzy. Pogoda dopisała, było bardzo ciekawie.

 
 
 
 

24-25.05.2018 Szkolenie wyjazdowe GALMET Głubczyce


W dniu 24 maja 2018 roku kilkoro pracowników firmy ROMEX oraz instalatorów pojechało na szkolenie do siedziby firmy GAMET do Głubczyc. Szkolenie dużo wniosło było to zarówno szkolenie praktyczne jak i teoretyczne. Uczestnicy zwiedzili fabrykę, gdzie produkowane są produkty firmy GALMET. Odwiedziliśmy również Salon Firmowy Galmet-u. Szkolenie było bardzo ciekawe i przydatne.  

 
 
 
 

23.04.2018R. targi instalacyjne-poznań 2018r.

W dniu 23 kwietnia 2018r. odbył się wyjazd na Targi do Poznania organizowane m.in. przez SBS. Wyjazd zaplanowany był na godzinę 06:00 przy ul. Młodzieżowej 28. Autokar został podstawiony ok 5:40. Instalatorzy otrzymali specjalne książeczki, gdzie zbierane były pieczątki firm wystawiających się na Targach. Wewnątrz był kupon uprawniający do otrzymania ciepłego posiłku oraz piwa. W Klubie Instalatora na Panów czekało wiele atrakcji. Była strefa aktywności oraz strefa luksusu czyli piękne kobiety i szybkie samochody. Motywem przewodnim był świat męskiej rozrywki. W strefie aktywności czekały niezwykłe atrakcje, podczas których sprawdzić można było celność, wytrzymałość i hart ducha. Goście, którzy przeszli przez całą strefę aktywności i osiągnęli najlepsze rezultaty mogli pojeździć Lamborgini Gallardo. Wróciliśmy około 21:00 pełni wrażeń.

 
 
 
 

27.03.2018r. Dzień otwarty z Heiztechnik

W dniu 27.03.2018r. odbyło się spotkanie dla instalatorów przy ul. Warszawskiej 57 w Płońsku. Spotkanie rozpoczęło się od godz. 08:00. Było to typowe szkolenie produktowe. Pod sklep podstawiony był samochód z kotłami. Odbyła się prezentacja kotła. W ramach poczęstunku były ciasteczka, kawa, herbata oraz żurek. Było dużo ciekawych informacji. Około 14:30 zakończyliśmy spotkanie. Było dość duże zainteresowanie instalatorów produktami firmy, wywiązała się ciekawa dyskusja. Spotkanie przebiegło bardzo ciekawie i przyjemnie.

 
 
 
 

14.03.2018 Szkolenie SCHELL

W dniu 14.03.2018r. odbyło się szkolenie dla instalatorów w siedzibie Firmy ROMEX przy ul. Młodzieżowej 28 w Płońsku. Szkolili się zarówno pracownicy naszej firmy, jak również zaprzyjaźnieni instalatorzy z zewnątrz. Szkolenie rozpoczęło się o godz. 13:00 tej. Było to typowe szkolenie produktowe. Było dużo ciekawych informacji o asortymencie i innowacjach w firmie. Około 14:30 zakończyliśmy spotkanie obiadem. Było dość duże zainteresowanie instalatorów produktami firmy, wywiązała się ciekawa dyskusja. Szkolenie przebiegło bardzo ciekawie i przyjemnie.

 
 
 
 

26.01.2018r. SZKOLENIE IMMERGAS, PRANDELLI, RICOM ENERGY.

W dniu 26.01.2018r. odbyło się szkolenie dla instalatorów w siedzibie Firmy ROMEX przy ul. Młodzieżowej 28 w Płońsku. Szkolili się zarówno pracownicy naszej firmy, jak również zaprzyjaźnieni instalatorzy z zewnątrz. Szkolenie rozpoczęła firma IMMERGAS, obecna w branży grzewczej od 50 lat, to jedna z wiodących firm dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Rozpoczęliśmy o godz. 11:30. Osoba prowadząca przedstawiła ofertę firmy, nowości produktowe, zapoznała instalatorów z nowym asortymentem. Było dużo ciekawych informacji. Około 13:30 odbyła się przerwa obiadowa, następnie przystąpiliśmy do dalszych prezentacji. Kolejna osoba Pan Arkadiusz Luberda przedstawił produkty swojej firmy czyli systemy kominowe z tworzyw sztucznych Ricom Energy. Omówił asortyment oraz poprowadził część praktyczną. Było duże zainteresowanie wśród instalatorów omawianymi systemami kominowymi. Wywiązała się ciekawa rozmowa. Około 14:30 Pan Sebastian Głażewski z firmy PRANDELLI -PRODUCENT INSTALACJI SANITARNYCH Z TWORZYW SZTUCZNYCH, zaprezentował asortyment swojej firmy. Było dość duże zainteresowanie instalatorów tymi produktami.

 
 
 
 

ROK 2017

 
 
 
 

26.08.2017r. SPOTKANIE SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNE "RANCZO-2017"

W dniu 26.08.2018r. odbyło się coroczne spotkanie szkoleniowo-integracyjne na które zaproszeni zostali zarówno Pracownicy firmy ROMEX, jak również zaprzyjaźnieni instalatorzy z rodzinami. Spotkanie rozpoczęliśmy szkoleniem poprowadzonym przez przedstawicieli firm Ferro, Gebo, Magnaplast, Viega, Tweetop, ACV, Poujoulat, Afriso i Kospel. Każdy mógł spróbować m.in. pyszności z grilla, swojskich pierogów, pieczonego prosiaczka czy pysznych domowych ciast. Następnie rozpoczęła się część integracyjna z konkursami i licznymi nagrodami. Dziękujemy serdecznie przybyłym gościom.

 
 
 
 
 
 
 
 

21/04/2017r. SZKOLENIE POUJOULAT, HEIZTECHNIK, ACV

W dniu 21/04/2017r. w siedzibie naszej firmy na ulicy Młodzieżowej 28 w Płońsku odbyło się szkolenie dla pracowników firmy ROMEX oraz zaprzyjaźnionych instalatorów. Rozpoczeliśmy ok 11:00 z Piotrem Sadowskim, przedstawicielem firmy ACV. Następnie swoje produkty omawiał Ireneusz Szumowski z firmy Heiztechnik. Około 14:00 tej była przerwa obiadowa, a około 16:30 Piotr Janczarek z Poujoulat zakończył szkolenie omawiając systemy kominowe. Zarówno pracownicy jak i instalatorzy byli bardzo zadowoleni z owocnego szkolenia. Dużo dowiedzieliśmy się o nowościach i produktach.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie !!!

 
 
 
 

TARGI STRYKÓW 2017r.

W dniu 25 kwietnia 2017r. odbył się wyjazd na Targi Grupy SBS do Strykowa k. Łodzi.Było dużo atrakcji i konkursów. Mieliśmy okazję porozmawiania z przedstawicielami firm z branży instalacyjnej, grzewczej oraz sanitarnej. Targi to doskonały czas na wymianę informacji handlowo-technicznych.Na wielu stoiskach odbywały się konkursy. Nasi instalatorzy także nie odjechali z pustymi rękoma :)

 
 
 
 

03/04/2017r. SZKOLENIE BIODOM

W dniu 03/04/2017r. odbyło się szkolenie dla instalatorów w siedzibie Firmy Romex przy ul. Młodzieżowej 28 w Płońsku. Szkolili się zarówno pracownicy naszej firmy, jak również zaprzyjaźnieni instalatorzy z zewnątrz. Szkolenie rozpoczęło się o godz. 13:00-tej poprowadził je Prezes Firmy Biodom ze Słowenii Marko Simic. Kociołki można było obejrzeć, uruchomić. Szkolenie serwisowe odbyło 7 osób spośród obecnych instalatorów.

Spotkanie zakończyliśmy ok. godz. 18:00 tej.

Dziękujemy!!!

 
 
 
 
 
 
 
 

27/01/2017 Szkolenie z AURIME, DEANTE oraz BIODOM

W dniu 27/01/2017r. odbyło się szkolenie dla instalatorów oraz pracowników naszej firmy, w siedzibie Romexu na ul. Młodzieżowej 28 w Płońsku. Szkolenie rozpoczęło się o godz. 12:00 tej. Swoją firmę AURIME zaprezentował Łukasz Piaskowski, który wspierał przedstawiciela firmy z Finlandii. Około godziny 13:00 tej produkty firmy DEANTE przedstawiła Pani Joanna Kloc. Następnie odbyła się przerwa obiadowa. Ostatnia część spotkania trwała do godz. 17:00 tej. Tutaj o swoich kotłach na pelet opowiadał prezes firmy BIODOM. Odbyła się prezentacja kotłów przed siedzibą firmy ROMEX. Tam stacjonował bus z kotłami peletowymi BIODOM,  można było bliżej zapoznać się z przedstawionymi podczas prezentacji, kotłów.

Przedstawiciele poszczególnych firm opowiadali o nowościach przedstawiając slajdy, w celu bliższego zrozumienia przez uczestników omawianych innowacji. Każdy mógł z bliska obejrzeć produkty poszczególnych firm. Uczestnicy z zaciekawieniem słuchali prelekcji i chętnie uczestniczyli w konwersacji.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie :-)

 
 
 
 
 
 
 
 

23-24/01/2017r. Szkolenie TWEETOP

W dniu 23/01/2017r. sprzed siedziby naszej firmy na ulicy Młodzieżowej 28 w Płońsku wyruszyliśmy 13 osobową grupą na szkolenie do Szczecina, siedziby firmy TWEETOP. W szkoleniu uczestniczyli zarówno pracownicy naszej firmy, jak również zaprzyjaźnieni instalatorzy. Odwiedziliśmy Fabrykę TWEETOP gdzie odbyło się szkolenie produktowe, które było bardzo ciekawe, dobrze zorganizowane oraz profesjonalnie prowadzone.

Dziękujemy za świetne szkolenie!!!

Głównym produktem firmy Tweetop Sp.z o.o. jest znany na rynku europejskim system rurowy Tweetop PERT. System ten jest przeznaczony do wewnętrznych instalacji wodno-grzewczych i  mm. opiera się na rurach wielowarstwowych PERT/Al./PERT w zakresie średnic od 14 do 75 mm. W ofercie firmy Tweetop poza kompletnym systemem rurowym, znajdują się również pompy ciepła typu powietrze-woda: Eco HeatPRO i EcoHeat Complex. Pompa ciepła EcoHeat Pro w 2014r. została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 
 
 
 

ROK 2016

 
 
 
 

15.11.2016r. Śniadanie z firmą DAB

We wtorek 15.11.2016r. w naszym sklepie na ul. Warszawskiej był dzień otwarty z Firmą DAB. Firma w swojej ofercie posiada m.in. elektroniczne pompy  cyrkulacyjne do instalacji grzewczych Evosta, automatyczne przepompownie ścieków z rozdrabniaczem Genix, czy E.SYBOX-zintegrowane elektroniczne zestawy hydroforowe (zastosowanie komercyjne i mieszkalne). Rewolucyjny i kompletny, e.sybox mini zapewnia nową jakość instalacji, ultra cichą pracę oraz maksymalną wydajność. Jest idealnym rozwiązaniem na wszelkie problemy z ciśnieniem wody w mieszkaniu czy domu. Przybyli klienci byli najbardziej zachwyceni i zainteresowani elektronicznymi zestawami hydroforowymi na problemy z ciśnieniem wody w domkach i mieszkaniach. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, dodatkowo bardzo kompaktowe, eleganckie, małe i ciche. Podczas spotkania każdy mógł skosztować ciepłego żurku, kawy, herbaty czy słodkiego cukiereczka.

Dziękujemy wszystkim przybyłym klientom.

 
 
 
 

28/09/2016r. Szkolenie AURIME

W dniu 28/09/2016r. w siedzibie firmy na ulicy Młodzieżowej 28 w Płońsku odbyło się szkolenie dla instalatorów. Szkolenie poprowadził przedstawiciel firmy Aurime Pan Łukasz Piaskowski. Szkolenie rozpoczęliśmy o godz. 14:00 tej obiadem. W Polsce firma Aurime sprzedaje chłodzenie pasywne dla domów jednorodzinnych. System składa się z kolektorów gruntowych, niezależnego modułu chłodniczego Coolbox i chłodzenia/ogrzewania podłogowego, wraz z automatyką CoolIT. Aurime dostarcza produkty bezpośrednio z Finlandii na inwestycje. Czas realizacji zamówienia wynosi do 2 tygodni od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Wraz z zamówieniem firma Aurime wykonuje projekt kolektora gruntowego oraz ogrzewania i chłodzenia podłogowego

 
 
 
 
 
 
 
 

27/08/2016 Spotkanie szkoleniowo-integracyjne

W dniu 27/08/2016r. odbyło się coroczne spotkanie szkoleniowo-integracyjne na które zaproszeni zostali zarówno pracownicy firmy Romex, jak również zaprzyjaźnieni instalatorzy z rodzinami. Spotkanie rozpoczęliśmy szkoleniem poprowadzonym przez przedstawicieli firm Ferro, Viega, Magnaplast, Viessmann i Gebo. Każdy mógł spróbować pyszności z grilla, swojskich pierogów, pieczonego prosiaczka XXL oraz pysznych domowych ciast. Następnie rozpoczęła się część integracyjna z konkursami i licznymi nagrodami, na koniec zakończyliśmy spotkanie zabawą przy muzyce.

Dziękujemy Bardzo za udział w spotkaniu wszystkim przybyłym Gościom!!!

 
 
 
 
 
 
 
 

23-24/06/2016r. Szkolenie z firmą HEIZTECHNIK

W dniu 23/06/2016r. sprzed siedziby naszej firmy z Płońska wyruszyła grupa pracowników oraz instalatorów na szkolenie do siedziby firmy Heiztechnik w Kościerzynie. Firma Heiztechnik to nowoczesna fabryka, która zajmuję się produkcją kotłów grzewczych do spalania paliw stałych o mocy od 7kW do 7 MW oraz kompletnych kotłowni kontenerowych i innych urządzeń grzewczych. Po wykładzie teoretycznym mogliśmy obejrzeć jak odbywa się produkcja w nowoczesnych obiektach przy wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie parku maszynowego, plazmowych i laserowych urządzeń do cięcia stali, numerycznie sterowanych pras krawędziowych i zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych. Wyroby cechuje bardzo wysoka sprawność energetyczna, oraz prosta i łatwa obsługa. 

Szkolenie było bardzo ciekawe. Dziękujemy !!!

 
 
 
 
 
 
 
 

18/05/2016r. Szkolenie PRANDELLI

W dniu 18/05/2016r. odbyło się spotkanie przedstawiciela firmy Prandelli Pana Macieja Dembnego z Instalatorami. Rozmawiano na temat innowacji, promocji. Były intensywne rozmowy przy poczęstunku oraz kawie. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Bardzo dziękujemy przybyłym klientom.

 
 
 
 

25/04/2016r. TARGI GRUPY SBS w Poznaniu 

Kolejny raz zagościliśmy na Targach w Poznaniu. Jak zawsze było dużo konkursów, niespodzianek i nagród. Stoiska były bardzo ciekawe. Mieliśmy okazję porozmawiania z przedstawicielami różnych firm branży sanitarnej, grzewczej, instalacyjnej...Targi to doskonały czas na wymianę informacji, zapoznanie się z nowościami, które pojawiły się na rynku. 

 
 
 
 
 
 
 
 

18/03/2016r. Szkolenie TERMITECH

W dniu 18/03/2016r. o godz. 10:00 odbyło się szkolenie tym razem z systemu doboru central i instalacji wentylacyjnych w domach jednorodzinnych oraz systemów centralnego odkurzania. Szkolenie prowadził Pan Artur Kondraciuk z firmy TERMITECH w siedzibie F.U.H. ROMEX na ulicy Młodzieżowej 28. Szkolili się instalatorzy z zewnątrz, oraz pracownicy naszej firmy. W trakcie prezentacji poznaliśmy wiele praktycznych wskazówek mających na celu ułatwienie wykonania instalacji odkurzania, mieliśmy też okazję dokładnie zapoznać się z najnowszymi urządzeniami stosowanymi w omawianych instalacjach. Szkolenie okazało się bardzo przydatne zarówno dla firm, które mają zamiar poszerzyć zakres działalności o wentylację czy centralne odkurzanie, jak i tych które już się zajmują tymi zagadnieniami. Dużym zaskoczeniem był dla nas fakt, że można tak dużo i bardzo ciekawie mówić o pozornie prozaicznych domowych instalacjach jak centralne odkurzanie i wentylacja. Ale to najpewniej dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu jakim w tym zakresie wykazał się Pan Artur Kondraciuk z firmy TERMITECH. Każdy z uczestników został zaopatrzony w cennik produktów oraz ulotki. Szkolenie zakończyło się obiadem ok. godziny 15:00 tej.


Dziękujemy za udział w szkoleniu :-)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

04/03/2016 r. Szkolenie PRANDELLI

W dniu 04/03/2016 r. odbyło się szkolenie produktowe. Firma PRANDELLI POLSKA zaprezentowała swoje produkty oraz innowacje. Szkolenie prowadził Szef Działu Technicznego Pan Marek Grabowski, zaś nad prawidłowym przebiegiem szkolenia czuwał przedstawiciel Firmy PRANDELLI Pan Maciej Dembny Menadżer Regionu Centrum. Program obejmował głównie systemy PEX-AL-PEX, rozdzielacze, kotłownie, systemy sterowania i automatykę. W szkoleniu brali udział zarówno pracownicy naszej firmy, jak również instalatorzy z zewnątrz.

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu i zapraszamy na kolejne.

 
 
 
 

24/02/2016r. Szkolenie firm Kospel, Sotralentz oraz Viega

W dniu 24/02/2016r. odbyło się szkolenie dla instalatorów, w siedzibie Firmy ROMEX na ul. Młodzieżowej 28    w Płońsku. Szkolili sie zarówno pracownicy naszej firmy, jak również instalatorzy z zewnątrz.Szkolenie rozpoczęło się obiadem o godz. 13:00.Następnie przedstawiciele poszczególnych firm opowiadali o nowościach i wykorzystywali slajdy, w celu bliższego zrozumienia przez uczestników przedstawianych innowacji. Uczestnicy z zaciekawieniem słuchali prelekcji i chętnie zadawali pytania odnośnie wprowadzanych produktów oraz systemów.

Dziękujemy za udział w szkoleniu !!!

 
 
 
 

2015r.

 
 
 
 

20.11.2015 Szkolenie BUDERUS
W dniu 20.11.2015 odbyło się szkolenie produktowe , które poprowadził przedstawiciel z Firmy Buderus Pan Grzegorz Zając.
Szkolenie głównie opierało się na prezentacji produktów. Szczegółowo zostały omówione nowości wprowadzone do oferty.
W spotkaniu uczestniczyli zarówno nasi Pracownicy jak i Instalatorzy z zewnątrz.

 
 
 
 

28 październik
W dniu 28.10.2015 odbyło się szkolenie z Firmą Prandelli.
Systemy firmy Prandelli przeznaczone są głównie do wewnętrznych instalacji wodociągowych i grzewczych, a także do instalacji sprężonego powietrza i innych. Obecnie oferta firmy zawiera nie tylko produkty podstawowe , czyli rury i złączki ale także produkty uzupełniające np.
rozdzielacze, szafki. W spotkaniu uczestniczyli zarówno Instalatorzy z zewnątrz jak i nasi Pracownicy.
Dziękujemy za udział w szkoleniu!!!

 
 
 
 

3 września
W tym dniu zostało przeprowadzone szkolenie z Firmą Heiztechnik. Przeszkoleni zostali nasi Pracownicy oraz Instalatorzy współpracujący z naszą Firmą.
Na spotkaniu został omówiony proces produkcji, zasada działania kotłów. Na koniec prowadzący przedstawił ofertę handlową.
Dziękujemy za udział w szkoleniu!!!

 
 
 
 

22 sierpnia
W dniu 22.08.2015 odbyło się coroczne spotkanie szkoleniowo – integracyjne na które zostali zaproszeni Pracownicy Firmy Romex oraz zaprzyjaźnieni Instalatorzy z rodzinami.
Po części szkoleniowej którą prowadzili przedstawiciele Firm Magnapalst, Kospel, Vaillant, Armatura Kraków, Meibes oraz Gebo rozpoczęła się część integracyjna.
Można było dobrze zjeść, zdobyć ciekawe nagrody w licznych konkursach np. wbijanie gwoździa, dojenie krowy czy ujeżdżanie mechanicznego byka . Na koniec pobawić się przy dobrej muzyce a to wszystko w stylu kowbojskim, który był tematem przewodnim spotkania.

 
 
 
 
 
 
 
 

22 maj 2015
W dniu 22 maja w siedzibie Firmy odbyło się szkolenie z zakresu doboru filtrów do wody i stacji uzdatniania wody.
W szkoleniu wzięli udział nasi Instalatorzy oraz specjaliści z Działu Technicznego.
Firma UST-M Sp. z o.o. to polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych.

 
 
 
 
 
 
 
 

22 kwietnia 2015 r. - Targi GRUPY SBS Stryków
Kolejny raz zorganizowaliśmy wyjazd na targi instalacyjne tym razem do Strykowa - zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych Instalatorów i wspólnie dość dużą grupą udaliśmy się do Hotelu 500.
Mieliśmy okazję porozmawiać z przedstawicielami Firm z branży instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej oraz sieci zewnętrznych. Targi to niepowtarzalny czas wymiany informacji handlowo-technicznych między wystawcami a instalatorami, handlowcami i projektantami, czas fachowych rozmów i poznawania nowości w ofertach.

 
 
 
 
 
 
 
 

5 marca 2015 r

W siedzibie Firmy Romex zostało zorganizowane szkolenie dla Instalatorów. Gościliśmy przedstawicieli Grupy SBS, którzy bardzo dokładnie omówili trzy marki domowe: Delfin, Keller oraz Nanopanel. Zaprezentowali także grzejnik płytowy zasilany środkowo od dołu.
Kolejne prezentacje produktowe przeprowadzili Panowie z Firm Kospel oraz Flamco.

Wszystkim Instalatorom dziękujemy za przybycie.

 
 
 
 
 
 
 
 

26 luty 2015

W dniu 26 luty 2015 w siedziebie Firmy Romex przy Ul. Młodzieżowej 28a, odbyło się szkolenie produktowe dla Instalatorów, które przeprowadzili przedstawiciele Firm Poujoulat, ACV oraz Afriso.

 
 
 
 
 
 
 
 

ROK 2014

 
 
 
 

05 marca 2014r.

W Salonie Firmowym Viessmann przy ul. Warszawskiej 57 odbyło się spotkanie zaproszonych przez nas Instalatorów z przedstawicielami firmy Viessmann, na którym zaprezentowane zostały produkty firmy Viessmann - głównie kotły kondensacyjne oraz stacje uzdatniania wody.  Podczas spotkania Instalatorzy mogli skorzystać z bezpłatnej porady fachowca jak również zapisać się na kolejne szkolenie na którym można będzie odnowić zdobyte wczesniej uprawnienia. Chętni mogli również zapisać się na szkolenie z rekuperacji jak również z pomp ciepła - spotkania zostaną zorganizowane w najbliższym czasie.

 
 
 
 
 
 
 
 

08 kwietnia 2014r. - Targi "INSTALACJE" w Poznaniu

Kolejny raz zorganizowaliśmy wyjazd na targi instalacyjne do Poznania - zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych Instalatorów i wspólnie dość dużą grupą udaliśmy się do Poznania.

Wystawcy i organizatorzy targów zorganizowali różnorodne pokazy praktyczne oraz konferencje branżowe. Jedną z największych atrakcji tegorocznych targów INSTALACJE 2014 była IV edycja Mistrzostw Polski Instalatorów.  W zawodach liczył się czas i dokładność montażu.

Na miejscu dla zaproszonych instalatorów czekał ciepły posiłek i kufel piwa.

 
 
 
 
 
 
 
 

14 maja 2014r. - "Stacje uzdatniania wody"

W Salonie Firmowym Viessmann przy ul. Warszawskiej 57 odbyło się szkolenie dla Instalatorów. Tematem spotkania były Stacje Uzdatniania Wody. Przedstawiciele firmy EPURO przekazali obszerny i praktyczny materiał, który został poparty jest przykładami. Na zakończenie Instalatorzy podpisali umowy współpracy z firmą EPURO.

 
 
 
 
 
 
 
 

14 - 15 czerwca 2014r. - "MAGNAPLAST"


W dniach 14 - 15 czerwca delagacja pracowników firmy "ROMEX" oraz grupa zaprzyjaźnionych Instalatorów odwiedziła fabrykę firmy MAGNAPLAST - firma ta wchodzi w skład niemieckiego holdingu zajmującego się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest liderem w produkcji systemów kanalizacyjnych.

 
 
 
 
 
 
 
 

23 sierpnia 2014r. - szkolenie na "RANCZO"


Tradycyjnie jak co roku zorganizowaliśmy spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla zaprzyjaźnionych z naszą firmą Instalatorów. Spotkanie odbyło sie w sobotę 23 siernia 2014r. Przybyli na nie zaproszeni przedstawicieli firm: VIESSMANN, VESBO, VIEGA, KOTSTAL, KOSPEL i AFRISO oraz Instalatorzy.Na początku spotkania wzbogaciliśmy swoją wiedzę o cenne informacje, a następnie czynnie uczestniczyliśmy w licznych konkursach sportowych.

Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i z niecierpliowością czekamy na kolejne spotkanie.

 
 
 
 
 
 
 
 

09 września 2014r. - szkolenie HEITZ i POUJOULAT

We wtorek 09 września 2014r. w godzinach 9:00 - 15:00 odbyło się szkolenie ogólne produktowe -  HEITZ i POUJOULAT. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty. Instalatorom, którzy przybyli na spotkanie bardzo dziękujemy.

 Już w krótce kolejne spotkanie. ZAPRASZAMY !