Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5) Slideshow (6) Slideshow (8) Slideshow (11) Slideshow (12) Slideshow (13) Slideshow (15)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz w ramach naturalnej rotacji kadr poszukujemy osób zainteresowanych pracą.

Firma"ROMEX" zapewnia ciągłe pogłebianie umiejętności i wiedzy. Oferujemy udział w szkoleniach, możliwość  poszerzania  kwalifikacji oraz zdobytego doświadcze.

Prosimy o składanie zgłoszeń w siedzibie firmy lub na adres biuro@firmaromex.pl .

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: DORADCA TECHNICZNY

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

-kosztorysowanie instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania,wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych, klimatyzacji

-analizowanie dokumentacji przetargowej w zakresie inst. sanitarnych i grzewczych

-dobór dla klienta właściwych urządzeń sanitarnych, wodno-kanal., grzewczych,wentylacyjnych  i klimatyzacji

-przygotowanie dokumentacji powykonawczej

- rozliczanie inwestycji

Wymagania związane ze stanowiskiem:

-wykształcenie wyższe techniczne-inżynieria środowiska lub pokrewne

-doświadczenie (min. 2 lata) w kosztorysowaniu inst. sanitarnych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji oraz klimatyzacji

-prawo jazdy kat. B

-znajomość i sprawna obsługa programów Norma PRO, Auto Cad

umiejętność sprawnej organizacji pracy, zwłaszcza pod presją czasu oraz skutecznego komunikowania się

-sumienność i zaangażowanie wwykonywane obowiązki

-umiejętność analitycznego myślenia

Wymagania dodatkowe :

-sprawne analizowanie dokumentacji otrzymanej od klienta

analiza i ocena dokumentacji projektowej

bardzo dobra znajomość rynku- wykorzystanie materiałów i ich cen

Zapewniamy:

-pracę w oparciu o umowę o pracę

-niezbędne narzędzia pracy

-pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

-możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

-życiorys i list motywacyjny

-oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

-kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie